Łazienki na wymiar czy klasyczne rozwiązania?

Łazienki na wymiar czy klasyczne rozwiązania?

Kiedy przychodzi czas, żeby zastanowić się nad aranżacją łazienki, trzeba wybrać pomiędzy klasycznymi meblami a tymi robionymi na wymiar. Na pewno prościej jest po prostu pojechać do sklepu i zapłacić za gotowy produkt, ale to właśnie drugie rozwiązanie umożliwia pełną personalizację wyglądu łazienki.

Łazienki na wymiar czy klasyczne rozwiązania?

Kiedy postawić na meble na wymiar?

Ta opcja najlepiej się sprawdzi, kiedy mamy do czynienia z niestandardowym metrażem. Zarówno mała, jak i bardzo duża łazienka będzie wymagać specyficznych rozwiązań, aby całe wnętrze zachowało odpowiednie proporcje i umożliwiało intuicyjny dostęp do wszystkich swoich funkcji. Przed zakupem więc przemyśleć, jak dużej powierzchni do przechowywania się tak naprawdę potrzebuje, aby uwolnić maksymalną ilość przestrzeni we wnętrzu. Zagracone pomieszczenia zawsze wydają się optycznie mniejsze, więc lepiej nie trzymać dużej ilości rzeczy osobistych na wierzchu.

Kolejną zaletą mebli na wymiar jest bardzo szeroki wybór frontów, który umożliwia ich precyzyjne dopasowanie do koloru kafelków. Sprawia to, że w prosty sposób można wytworzyć wyjątkowy nastrój, który będzie w pełni rezonował z osobowością właściciela pomieszczenia. Meble do łazienki na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób obdarzonych nieprzeciętną kreatywnością. Jeśli masz zdefiniowany gust i wysoko rozwinięte poczucie estetyki, na pewno docenisz możliwość dokładnego idealnego zakomponowania przestrzeni.

Dzięki temu rozwiązaniu wszystko będzie idealnie do siebie dopasowane — nie ma ryzyka, że kanty szafek będą wystawać lub o siebie zawadzać. Tradycyjne zakupy mogą w tym przypadku zawieść i skończyć się przykrą niespodzianką. Gotowe meble dostępne w sklepach są produkowane seryjnie i mają zazwyczaj standardowe wymiary.

W jaki sposób wyposażyć się w meble na wymiar?

Specjaliści Expertmeble zawsze gotowi są do pracy. W przypadku zainteresowania ruszają na miejsce, aby dokładnie obejrzeć pomieszczenie, które ma zostać umeblowane. Najważniejsze jest jego dokładne wymierzenie, a także zaznaczenie wszystkich niestandardowych elementów architektonicznych, które mogą wpłynąć na ostateczny kształt aranżacji.

Kolejny etap to już tworzenie projektu. W zależności od potrzeb powstaje kompletna wizja wyglądu łazienki. Dokładnie opisany jest rodzaj, wielkość i rozstaw mebli, które mają zostać wykorzystane w pomieszczeniu. Dodatkowo zamieszcza się także informacje o wszystkich szczegółach wykończenia, jak kolor, a także obecność mniejszych elementów konstrukcyjnych.

Jeśli zastanawiasz się, z jakim kosztem wiąże się zakup mebli do łazienki na wymiar, chętnie wykonamy wycenę. Zanim jednak do tego przystąpimy musimy wiedzieć, jakie jest dokładnie zapotrzebowanie na blaty, szafki czy elementy zabudowy. Standardowo zabudowa łazienki kosztuje około 5000 złotych, ale cena jest tak naprawdę płynna i ostateczna kwota zależy od finalnego kształtu projektu. Wejdź na stronę: https://expertmeble.com/lazienki-na-wymiar/, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat łazienkowych mebli na wymiar.

Artykuł sponsorowany – Artykuł powstał przy współpracy z expertmeble.com