Damixa - duński wymiar armatury

Damixa – duński wymiar armatury

Estetyka i styl wykonania armatury i akcesoriów łazienkowych pozwalają stworzyć koncepcję wystroju, zachwycającą nie tylko wyjątkowym wrażeniem wizualnym, ale i funkcjonalnością. To właśnie użyteczność potrzebna jest na co dzień. Duńska firma Damixa, będąca twórcą wielu innowacyjnych rozwiązań w systemach baterii oraz akcesoriów kuchennych i łazienkowych może pochwalić się doskonałym połączeniem nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Producent wyznacza trendy, zarówno w wyglądzie, jak i działaniu przedmiotów. I to już od blisko stu lat. 

Damixa - duński wymiar armatury

Damixa – kiedy powstała firma? 

Producent armatury i akcesoriów słynie z wdrożenia wielu produktów oraz systemów, których działanie sprawdza się do dziś. Firma powstała w 1932 r. w duńskim Odense jako przedsiębiorstwo Smith & Co. Wtedy firma zajmowała się produkcją części zamiennych, stosowanych w motocyklach. Z czasem przekształciła się w przedsiębiorstwo, produkujące rury i akcesoria, zwiększając tym samym swój zasięg oraz możliwość rozwoju. Producent z dumą podkreśla duńskie pochodzenie marki i do tej pory utrzymuje siedzibę przedsiębiorstwa w miejscowości Odense. Sentymentalnie oraz z dbałością o tradycję i dobre imię marki, duńska firma Damixa dba o wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa, nastawionego na ciągły rozwój oraz propagowanie stylowych, innowacyjnych rozwiązań. Baterie Damixa są znane dziś na całym świecie. 

Damixa – jak przebiegał rozwój?

Rozwój firmy Damixa obfitował w wdrażanie innowacji. Czy wiesz, że właśnie ta marka wprowadziła do powszechnego użycia symbole czerwieni i niebieskiego dla kolorów przepływu ciepłej i zimnej wody? Twórcy Damixa jako pierwsi w Europie wykonali i wprowadzili do powszechnego zastosowania jednouchwytowe baterie. Z niewielkiej, duńskiej fabryki części zamiennych do motocykli na przestrzeni lat Damixa stała się potentatem, produkującym najwyższej klasy baterie umywalkowe, zlewozmywakowe, prysznicowe i wannowe oraz akcesoria. Stylowe, zachwycające działaniem niezawodnym oraz unikalnym designem baterie Damixa od wielu lat pracują na opinię niezawodnych akcesoriów, które warto mieć w swoich pomieszczeniach. Marka wychodzi na przeciw oczekiwaniom wymagających klientów indywidualnych, oferując wyjątkowe produkty, dostępne dla każdego klienta. 

Damixa dziś – z czego słynie?

Czy obiła Ci się o uszy nazwa Damixa Silhouet? Oprócz nowoczesnych, minimalistycznych, wykonanych z najwyższej klasy oraz zachwycających wizualnie produktów Damixa słynie z zastosowania nowocześnie działających rozwiązań. Kryteria te spełnia system baterii damixa silhouet, wykazujących się nie tylko minimalistycznym, luksusowo prezentującym się wykonaniem. Damixa baterie z serii Silhouet to produkty bezdotykowe, przeznaczone do zastosowania w prywatnych domach. Dzięki możliwościom, jakie oferują rozwiązania marki Damixa dziś możesz mieć wyjątkową armaturę w swoim własnym domu. Jeśli myślisz, że nowoczesne, bezdotykowe rozwiązania dostępne są jedynie do użytku komercyjnego, a stylowy design oraz nowoczesny wygląd produktów premium nie może zagościć w Twoich wnętrzach, spójrz na ofertę Damixa. Współcześnie duński producent wciąż dba o upowszechnianie najnowocześniejszych rozwiązań i zapewnia ich dostępność przeciętnemu użytkownikowi. Jeżeli zatem cenisz luksusowe wyposażenie, możesz mieć je na wyciągniecie ręki. Baterie Damixa pozwolą Ci uzyskać wyjątkowo elegancką aranżację kuchni lub łazienki i zachwycą niezawodnym działaniem przez wiele lat. Producent szczególną uwagę przywiązuje do sprawnego działania produktów. 

Produktu Damixa znajdziesz w sklepie internetowym Greiss Łazienki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *